.

.

מחצלת אמבטיה סופגת צפרדעים חמודה סופגת ילדים מצחיקים ילדים 3D שטיחי אמבטיה רצפה חזותית ללא החלקה מהירה מהירה אמבט אמבטיה קטנה.

מחצלת אמבטיה סופגת צפרדעים חמודה סופגת ילדים מצחיקים ילדים 3D שטיחי אמבטיה רצפה חזותית ללא החלקה מהירה מהירה אמבט אמבטיה קטנה.

דירוג מוצר:

ILS 17.98
כמות
בטופס נגיש להזמנה

【רשימה】 מוצרים כוללים מחצלות אמבטיה צפרדעים חמודות לחליפת חדר אמבטיה, 16x24 אינץ 'ועובי 0.16 אינץ', המתאים לשימוש יומיומי בחדר האמבטיה. 【חומר】 חדר האמבטיה הזה מאט עשוי מכדור הארץ המעובה, רך ונוח לדרוך עליו. בעזרת עיצוב חזותי תלת -ממדי, הופך את מחצלת הרצפה השטוחה למראה תלת מימד מאוד. התבנית של ילדים מצחיקים יכולה להחזיק אותך במצב רוח שמח ונינוח בעת הרחצה. 【פונקציה】 Bathmat מאמצת טכנולוגיית ייבוש מהיר מתקדמת, והמשטח הוא עור PU, ולא פלנל רגיל, שיש לו פי שלושה מיכולת ספיגת המים של מחצלת הרצפה המסורתית, ואינו משאיר כתמי מים כדי לשמור על כפות הרגליים יבשות. החלק האחורי של שטיח האמבטיה עשוי מחומר שאינו החלקה, מה שהופך את מחצלת האמבטיה לבטוחה יותר ועמידה יותר. תשומת לב, הניחו את שטיח האמבט על רצפה יבשה כדי להבטיח בטיחות. 【טיפול במוצר】 לעומת שטיחי אמבטיה מסורתיים, חוטי רחצה אלה אינם קלים להשאיר אבק וקל יותר לטפל בהם. פשוט נגב אותו עם מטלית או שוטף אותו עם ראש מקלחת וייבש אותו במקום יבש, ובסופו של דבר תגיע עם מחצלת אמבטיה חדשה. Service שירות לאחר המכירה】 Desihom מבטיח שאם שטיחי האמבטיה שלנו לא יכולים לענות על הצרכים שלך, נוכל לספק שירות החזר כספי מלא. 【רשימה】 מוצרים כוללים מחצלות אמבטיה צפרדעים חמודות לחליפת חדר אמבטיה, 16x24 אינץ 'ועובי 0.16 אינץ', המתאים לשימוש יומיומי בחדר האמבטיה. 【חומר】 חדר האמבטיה הזה מאט עשוי מכדור הארץ המעובה, רך ונוח לדרוך עליו. בעזרת עיצוב חזותי תלת -ממדי, הופך את מחצלת הרצפה השטוחה למראה תלת מימד מאוד. התבנית של ילדים מצחיקים יכולה להחזיק אותך במצב רוח שמח ונינוח בעת הרחצה. 【פונקציה】 Bathmat מאמצת טכנולוגיית ייבוש מהיר מתקדמת, והמשטח הוא עור PU, ולא פלנל רגיל, שיש לו פי שלושה מיכולת ספיגת המים של מחצלת הרצפה המסורתית, ואינו משאיר כתמי מים כדי לשמור על כפות הרגליים יבשות. החלק האחורי של שטיח האמבטיה עשוי מחומר שאינו החלקה, מה שהופך את מחצלת האמבטיה לבטוחה יותר ועמידה יותר. תשומת לב, הניחו את שטיח האמבט על רצפה יבשה כדי להבטיח בטיחות. 【טיפול במוצר】 לעומת שטיחי אמבטיה מסורתיים, חוטי רחצה אלה אינם קלים להשאיר אבק וקל יותר לטפל בהם. פשוט נגב אותו עם מטלית או שוטף אותו עם ראש מקלחת וייבש אותו במקום יבש, ובסופו של דבר תגיע עם מחצלת אמבטיה חדשה. Service שירות לאחר המכירה】 Desihom מבטיח שאם שטיחי האמבטיה שלנו לא יכולים לענות על הצרכים שלך, נוכל לספק שירות החזר כספי מלא.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה