.

.

קקטוס קרמיקה בית, מזון קערה, מים בקבוק מחזיק מעמד עבור סורי אוגר הגרביל קטן לחיות מחמד חיות. קטן בעלי החיים בית גידול, אוגר אביזרים.

קקטוס קרמיקה בית, מזון קערה, מים בקבוק מחזיק מעמד עבור סורי אוגר הגרביל קטן לחיות מחמד חיות. קטן בעלי החיים בית גידול, אוגר אביזרים.

דירוג מוצר:

ILS 3.33
כמות
בטופס נגיש להזמנה

קרמיקה חומר : חסון קרמיקה חומר, יציב ויציב קל לניקוי, משטח חלק לא לפגוע חיית המחמד שלך, מתאים לכל כלובי, כדי לענות על הצרכים של מגוון רחב של קטן בעלי החיים האכלה. התאמה מושלמת : ייחודי קקטוס צורה, יפה ונדיב טבעי. עם הסדר של הכלוב שלך, כך חיות מחמד קטנות נראה לחזור לטבע. עיצוב יצירתי. קקטוס בית גג ניתן לסובב ונעול, ייחודי הצמד עיצוב, לא לתת שלך קטן בעלי החיים למעלה לפתוח את תקרה, הגג של קטן פרח פנה למצב הקדמי יכול בקלות לפתוח את גג, תצפית טובה יותר של שלך קטן לחיות מחמד. חם בחורף וקריר בקיץ : בגלל עיצוב הפתיחה הייחודי של הגג, ניתן להוסיף בקלות צמר נייר או כותנה לבית, זהו קן קירור קרמי בקיץ וקן כותנה חם בחורף. את מושלם לחיות מחמד מתנה : מומלץ עבור אוגר, עכברים, הגרביל, עכברוש, סוכר דאון גינאה חזיר ודומה בגודל קטן חיות מחמד., לספק להם ייחודי כיף זמן,. תיאור מוצר. צבע : ירוק-ורוד חומר : קרמיקה דוגמנות. קקטוס קקטוס קרמיקה בית גודל : גובה 7 סנטימטרים , רוחב 7.6 סנטימטרים, חור קוטר : 2.5 סנטימטרים. קקטוס מזון קערת גודל : גובה 1.5 סנטימטרים, רוחב 4.3 סנטימטרים. קקטוס קרמיקה מים בקבוק מחזיק : גובה 4.5 סנטימטרים, רוחב 2 סנטימטרים. מתאים לבקבוק מים 80 מ ל-120 מ ל.(בקבוק מים לא כלול) אובייקטים ישימים : אוגרים, אוגרים סוריים, גרבילים, שרקנים, קיפודים. היה סמוך ובטוח כי זה הוא גדול מספיק. תכונות. ייחודי קקטוס עיצוב, כל קרמיקה חומר. כפול מזוגג בתוך ומחוץ, סומק כי הוא נקי, קטן חיות מחמד להתלכלך שוב הם לא מפחד. סופר ערך גבוה, מושלם עם הנוף. אנא הערה כי בשל קרמיקה תהליך בירי תהליך בגלל שינויי טמפרטורה וכתוצאה מכך מדי פעם קטין משטח בורות, זר, בועות הם נורמלי, לא ישפיע על השימוש שלך. אנא קבל את חוסר השלמות של תהליך הקרמיקה.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה