.

.

מעמד מעמד לצג קואיו, מעמד מעמד לצג מחשב,מעמד צג אוזן חתול שכבה כפולה,מעמד אורגניזר שולחני למחשב,מחשב נייד,מסך,מדפסת, טלוויזיה.

מעמד מעמד לצג קואיו, מעמד מעמד לצג מחשב,מעמד צג אוזן חתול שכבה כפולה,מעמד אורגניזר שולחני למחשב,מחשב נייד,מסך,מדפסת, טלוויזיה.

דירוג מוצר:

ILS 26.98
כמות
בטופס נגיש להזמנה

[מדף שכבת צג] : מעמד צג זה כולל עיצוב כפות של חתול, ושטח האחסון מתחת למארגן השולחן של המעמד עמוק מספיק כדי להחזיק טלפון,עטים, יו אס בי, ניירות הערה וציוד משרדי, מה שהופך את שולחן העבודה למאורגן ומסודר יותר, נוח וחוסך מקום,גישה נוחה וחוסכת מקום. [עיצוב] : מעמד צג זה עם אוזני חתול הוא מדף דו שכבתי עם עיצוב בהשראת חתול. מדפי תצוגה דו-שכבתיים מוסיפים גובה ושטח אחסון. יש לו גוף קומפקטי ושטח אחסון גדול. החללים העליונים והתחתונים מחולקים באופן עצמאי, וכל הפריטים המקוטעים אינם נראים. מידות : אורך חיצוני 19 על 8.2 על 5.9 אינץ', אורך פנימי 18.5 על 7.4 על 4.1 אינץ'. * [גובה ארגונומי] : מעמד צג משכים מעץ זה עם מדף מוגדר לגובה הנכון על פי עקרונות מדעיים, הרמת הצג או המחשב הנייד שלך לקו ראייה מושלם כדי להקל על מאמץ בעיניים, אי נוחות בצוואר ובגב, ולספק יותר עבודה בעבודה תצפית נוחה. * [חומר עץ עמיד וקל לניקוי] : מארגן שולחן מעמד צג זה עשוי מעץ איכותי ידידותי לסביבה; מעמד צג עץ טוב יותר מסוגריים מפלסטיק; חוזק ועמידות נושאי עומס חזקים; יחד עם זאת, משטח העץ קל לניקוי. [קל להרכבה מעמד צג קל להזזה שאינו מתפרץ] : מארגן המשכים של מעמד צג העץ לצג מחשב מאמץ טכנולוגיית איטום קצה מתקדמת, שלא קל לפוצץ במשך זמן רב; העיצוב החד-שכבתי החלול של מעמד המסך הלבן מאפשר לך להזיז את התושבת בכל עת; הקידוח המקדים מאפשר לך להרכיב בקלות עם ברגים, לקבל אותו תוך מספר דקות. הגדל את שטח האחסון, גוף קטן,חלוקה עצמאית של שטח עליון ותחתון, שים דברים קטנים כמו ספרי לימוד, אייפד, מחשבים ניידים, מחשבונים, עכברים וכו ' תחת משכים צג זה.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה