.

.

נאבו תינוק עריסה אוהל-עריסה חופה: נטו כיסוי עריסה אוהל כדי לשמור על תינוק מפני טיפוס החוצה ובטיחות עריסה אוהל כדי לשמור חתולים החוצה.

נאבו תינוק עריסה אוהל-עריסה חופה: נטו כיסוי עריסה אוהל כדי לשמור על תינוק מפני טיפוס החוצה ובטיחות עריסה אוהל כדי לשמור חתולים החוצה.

דירוג מוצר:

ILS 49.99
כמות
בטופס נגיש להזמנה

זה עריסה כיסוי כדי לשמור על תינוק מפני טיפוס החוצה הוא מאובטח במהלך שינה או לשחק ועמוס עם בטיחות. לראות דרך 360 זווית זווית רשת עבור מלא, רחב זווית תצוגה של התינוק שלך של עריסה, יום ולילה. אוטומטי נעילת רוכסנים להבטיח שלך תינוק של אבטחה בזמן בחופה שמירה משם חתול ויתושים. כיסוי נטו חינם רחיץ וניגוב הוא לראות דרך, רך למגע והאוהל מתאים לכל עריסה. בטוח חסון מסגרת אוהל מרכיב בשניות נותן תינוק חופה כיסוי והגנה מפני טיפוס. לבסוף פתרון כדי למנוע מהתינוק שלך לטפס מהעריסה שלו. חופת העריסה הקופצת של נחבו היא האוהל המושלם וכיסוי העריסה כדי לשמור על תינוקך בבטחה בתוך העריסה שלו בזמן השינה ובזמן התנומה. זה גם מונע מחתולים, יתושים ואחים אחרים להפריע לתינוק שלך. מתן ייחודי עריסה בטיחות, זה עוגנים לארבע פינות של העריסה שלך של פינות דרך שמונה קשרים שונים, ונעים מתחת מזרן מתן מלא עריסה כיסוי ושמירה על התינוק שלך בטוח בתוך בנוחות של שלהם טירה קטנה. אוהל העריסה שלנו תוכנן ונוצר כדי לאשר שיש לו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של תכונות פיזיות וללא חומרים מזיקים בהרכבו המציעים הגנה נהדרת לקטנטנים שלך היישר מהחבילה. שלנו עריסה חופה עיצוב הוא שונה מבוגרים נזכר מודלים ומשופר הרבה. דגמים קודמים הגיעו רק את החלק העליון של העריסה שלך היה לצרף את המעקות של העריסה באמצעות קבוצה של קליפים פלסטיק. פעוטות עדיין הצליחו לדחוף את עצמם בין מסילות העריסה, לקבל את איבריהם ולפעמים את ראשיהם תקועים, ולכן נאלצו להפסיק אותם. הדגם שלנו מגיע כיצירה אחת כדי לתת לעצמך שקט נפשי ולוודא שהקטנה שלך תישאר תמיד בבטחה בפנים.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה