.

.

דלת מסך מגנטי למז, להבטיח את כל החרקים נשמרים מחוץ פיברגלס מחוזק חרקים לטוס רשת קשה ועמיד לחיות מחמד וילד כניסה ידידותי 0625 )

דלת מסך מגנטי למז, להבטיח את כל החרקים נשמרים מחוץ פיברגלס מחוזק חרקים לטוס רשת קשה ועמיד לחיות מחמד וילד כניסה ידידותי 0625 )

דירוג מוצר:

ILS 2.33
כמות
בטופס נגיש להזמנה

קל להתקנה - פשוט לקלף את דבק גיבוי וו ולולאה רצועות ולהחיל כדי דלת מסגרת. מסגרת מלאה לדחוף את הסיכות לאבטח את המסך למקומו. בקלות לפתוח ומייד קרוב ללא חשש של נופל למטה. וזה באמת קל להתקנה ללא כל כלי. שומר באגים החוצה, נהדר עבור חיות מחמד .תן טרי אוויר לתוך בית , לא צריך לפתוח דלתות, ומאפשרות חיות מחמד החוצה. רב פונקצית עיצוב : שלנו חדשני עיצוב יש שום פערים או חורים עבור מציקים יתושים להתגנב. חתיכות נוספות של מקלות כבידה הוספו בצדדים התחתונים כדי למנוע את פתיחת מסך המסך על ידי הרוח. לא רק מועיל כדי לשמור את באגים החוצה, אבל גם מאפשר טרי אוויר ושמש לתוך הבית שלך. זה קסום יתושים דלת נטו הוא גז חדיר ושקוף. לפתוח את דלת, וליהנות טרי אוויר ללא זבובים. זה לטוס דלת מסך עם סגירה מגנטית יכול להיות מחובר בקלות שלך מרפסת דלת, חדר שינה, מטבח, חדר ילדים או הזזה דלת. נפתח ונסגר כמו קסם : מתקין בדקות ללא כל כלים, מתחבר היטב בדקות למרבית משקופים באמצעות סרט דביק.התפר האמצעי של רשת דלת המסך מרופד אסטרטגית בקוביות מגנטיות חזקות ורצועות מגנט המאפשרות לדלת להיפתח בקלות ולסגור בצורה חלקה!. שלנו פיברגלס מגנט מסך דלת-הבחירה הטובה ביותר שלך ב 2020תכונות של פיברגלס רשת : * אש מעכב* יותר כוח* לא קל לקבל אפר* טוב אור שידור* ארוך זמן שימוש וחליפה עבור ארבע עונה* הגנת סביבה : שאינו רעיל וחסר טעםתיאורים : מאז אנו משתמשים בינלאומי לוגיסטיקה,משלוח אקספרס בדרך כלל זה לוקח 15-25 ימים. אם לא קיבל את הפריט לאחר 30 ימים, אנא פנה אלינו.כל סיבה שאתה לא מרוצה אנא צור איתי קשר ישירות דרך לפני כתיבת הביקורת שלך * ההודעה תיתן לך תשובה בתוך 24 שעות. אני מחויב לעשות כל מה שאפשר כדי לפתור את זה.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה